Furanga Spedition
Usługi

Oferujemy usługi transportowe, spedycyjne, logistyczne na terenie Unii Europejskiej. Do każdego klienta podchodzimy w indywidulny sposób. Po zapoznaniu się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta oferujemy mu najlepsze rozwiązanie, aby przesyłka dotarła szybko i bezpiecznie do celu. Realizujemy expresy, transporty częściowe i kompletne.

 

Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą przesyłkę bezpiecznie na terenie Unii Europejskiej. Monitorujemy przebieg transportu, dzięki temu możemy natychmiast reagować na pojawiające się problemy i przekazywać naszym klientom dokładnie informacje o lokalizacji auta.  Nawiązujemy długotrwałe, stabilne relację z firmami produkcyjnymi oraz innymi firmami transportowymi.

 

Wypróbowało już nas wiele firm i zostało z nami na stałe. Spróbuj i TY!

Formularz Kontaktowy
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Skorzystaj z poniższego formularza aby się z nami skontaktować.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furanga Spedition Jakub Pilczuk danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Furanga Spedition Jakub Pilczuk z siedzibą w Kowalów, ul. Słubicka 1A, 69-110 Kowalów Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani..
Zapytanie Ofertowe
Chcesz nadać paczkę korzystając z naszych usług?
Skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy na Twoje pytania.
Dane przesyłki:
Załadunek:
Rozładunek
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furanga Spedition Jakub Pilczuk danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Furanga Spedition Jakub Pilczuk z siedzibą w Kowalów, ul. Słubicka 1A, 69-110 Kowalów Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
ul. Słubicka 1A
69-110 Kowalów
home O NAS USŁUGI DLACZEGO MY aKtualności KONTAKT
Wykonanie: Devilart