Furanga Spedition
O nas

FURANGA freight business focuses on transport by road within the European Union. Experience gained in international companies allows us to find a solution in every situation. For us, nothing is impossible.We are developing dynamically, without limiting ourselves. Thanks to the quality of our services and individual approach to the customer, we have won over many domestic and foreign companies.Every day, new customers contact us, motivating us even more to develop further. Thank you for your trust, we are looking forward to doing business with you.

Formularz Kontaktowy
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Skorzystaj z poniższego formularza aby się z nami skontaktować.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furanga Spedition Jakub Pilczuk danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Furanga Spedition Jakub Pilczuk z siedzibą w Kowalów, ul. Słubicka 1A, 69-110 Kowalów Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani..
Zapytanie Ofertowe
Chcesz nadać paczkę korzystając z naszych usług?
Skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy na Twoje pytania.
Dane przesyłki:
Załadunek:
Rozładunek
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Furanga Spedition Jakub Pilczuk danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Furanga Spedition Jakub Pilczuk z siedzibą w Kowalów, ul. Słubicka 1A, 69-110 Kowalów Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
ul. Słubicka 1A
69-110 Kowalów
home O NAS USŁUGI DLACZEGO MY aKtualności KONTAKT
Wykonanie: Devilart